Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Умієш заробляти — навчися декларувати

Дата та час проведення - 11 лютого 2016 року з 11.00 до 12.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Світ іще з давніх часів не вигадав для жодної держави іншого способу накопичення коштів на освіту, медичне, пенсійне й інші види соціального забезпечення, ніж сплата податків. Узяти хоча б податок із доходів фізичних осіб (тривалий час відомий під брендом «подохідний»). Наразі надходження цього податку — це реальні «живі» гроші кожної територіальної громади. Тож нині, коли з перших днів нового року стартувала кампанія декларування, украй важливо, аби кожен, хто зобов’язаний перед законом задекларувати свої статки, зробив це свідомо, оперативно та чесно.

Глибоко помиляються ті, хто прагне в будь-який спосіб уникнути свого конституційного обов’язку. Адже, сплачуючи податки, ми насправді забезпечуємо себе не лише на сьогоднішній день. Але й на перспективу. І це не «чужа кишеня», а наш спільний бюджет.

Тож нехай нашим спільним девізом на цей податковий період року буде такий вислів: «Умієш заробляти — навчися все декларувати!».

Пропонуємо вам долучитися до онлайн-конференції шляхом надсилання запитань.

На запитання громадян відповідатиме начальник ГУ ДФС у Херсонській області Клим Ігор Вікторович

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Я здаю в оренду земельну ділянку – пай. Чи зобов’язаний декларувати доходи?

Олексій,

До якого контролюючого органу подається декларація про майновий стан і доходи для отримання довідки про сплату ПДФО платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, якщо громадянин України виписався з останнього місця постійного проживання та здав паспорт громадянина України?

Анастасія, м. Херсон,

Чи мають право батьки скористатися податковою знижкою на навчання, якщо дитина-студент отримував доходи по цивільно-правовому договору?

Олена,

Чи має право платник податку на податкову знижку за навчання, якщо отримує освіту в декількох навчальних закладах (у тому числі за кордоном)?

Сергій,

Батьком оплачено навчання дитини–студента у 2015 році одразу за два семестри 2015-2016 навчального року (такі семестри складають один навчальний рік). Чи включається сума сплати за періоди навчання наступного року до складу податкової знижки?

Олена,

Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи громадян у разі отримання спадщини (подарунка ) квартири від матері у 2015 році?

Світлана,

Чи підлягає оподаткуванню продаж власної сільськогосподарської продукції?

Вячеслав,

Чи потрібно подавати річну декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати податок, якщо бабуся отримує щомісячне грошове утримання від фізичної особи згідно з договором про довічне утримання?

Юлія, м. Каховка,