Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - «Призупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»

Дата та час проведення - 08 вересня 2017 року з 14.00 до 15.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Із 1 липня повноцінно запрацювала система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР).

Автоматизований моніторинг здійснюється ДФС на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за формою згідно з додатком до Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо по кожному виду економічної діяльності (Таблиця даних платника податку), якщо комісією ДФС прийнято рішення про врахування такої інформації.

Про алгоритм підтвердження реальності здійснення операцій по відмовлених податкових накладних детальніше дізнаєтеся під час інтернет-спілкування.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання».

На запитання відповідатиме начальник Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Загарюк Микола Васильович

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Коли реєструється податкова накладна в Єдиному реєстрі у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у її/його реєстрації?

Цимбалюк Катерина, бухгалтер

Що робити, якщо реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинено?

Пилипець Уляна, підприємець

Як заповнити графу 2 Додатку до критеріїв оцінки ступеня ризиків щодо товарів/послуг, які придбавалися у неплатників ПДВ та/або в період коли коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг були не обов’язковими реквізитами?

Уніят Людмила, бухгалтер

Чи необхідно кожного разу подавати при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків?

Ольга Іванівна, бухгалтер

Коли реєструється податкова накладна у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у її/його реєстрації?

Валентина Білик, бухгалтер

Чи потрібно кожного разу подавати при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків?

Віталіна Симко, бухгалтер

Чи зупиняється реєстрація податкових накладних, які не підлягають наданню покупцю?

Яків Григоренко , підприємець

У якій послідовності розглядаються заяви на розблокування та чи віддається перевага великим компаніям чи виробникам, або компаніям, які мають позитивну податкову історію?

Никфоряк Ганна Іванівна, бухгалтер

Який порядок заповнення граф 2 – 4 додатка до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, платником, який здійснює постачання послуг?

Василь Репчук, підприємець

Чи подається Додаток до критеріїв оцінки ступеня ризиків, у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної, за умови отримання постачальником попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося?

Коваленко Вікторія, бухгалтер