Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Основні аспекти податку на нерухоме майно та декларування доходів громадян за 2012 рік

Дата та час проведення - 22 березня 2013 року з 11.00 до 12.00

На ці та інші запитання відповідає перший заступник голови ДПС у Запорізькій області — Людмила Дмитрівна Балацька.

«У нашій країні впроваджено новий місцевий податок — податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У деяких громадян і представників бізнесу виникає ще низка запитань стосовно його особливостей нарахування і сплати. Крім того, триває кампанія декларування доходів громадян за 2012 рік, яка має свої особливості. Державна податкова служба в Запорізькій області пропонує ознайомитися з відповідями на актуальні запитання, які стануть у пригоді під час оподаткування нерухомого майна чи декларування минулорічних доходів».

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Физ.лицо имеет в своей собственности квартиру (меньше 120 м2). Вторая квартира (тоже меньше 120м2) находится в совместной собственности с родственниками, но доли в натуре не выделены. Будут ли налоговые органы направлять уведомления-решения на обе квартиры?

Сергей Сергеев,

Предприятие по инвестиционному договору участвует в строительстве нежилого помещения (спортзала. Нужно ли при оформлении права собственности на это предприятие и вводе в эксплуатацию спортзала сдать отчет по налогу на недвижимость? Спасибо

Елена Леонидова,

Якщо договір купівлі-продажу квартири було укладено ще в кінці січня (квартира була оформлена у розстрочку, яку надає забудовником) та право власності ще не оформлено. чи доведеться мені сплачувати податок у цьому році та за який період?

Наталія Оврейчук,

Якщо протягом року юрособа придбала житловий будинок, яку декларації слід подавати (звітну, звітну нову чи уточнюючу)?

Станіслав Лисовецький, юр.особа

В моей собственности находиться одна квартира площадью 65кв.м. Во второй квартире я только прописана (квартира не приватизирована и там прописано всего три человека). Считается ли вторая квартира моей собственностью для расчета налога? Спасибо

Елена Леонидова,

Я студентка, працюю і навчаюсь в вузі. За моє навчання сплачує мій батько. Чи має право мій батько на податкову знижку?

Марта Ковальська, Запоріжжя

Окрім основної роботи, я працюю з кількома виданнями, в яких публікую свої матеріали та отримую гонорари. Під час заповнення декларації мені потрібно вказати усі доходи. Я боюсь помилитися. Як можна отримати довідку з податкової про отримані за 2012 рік доходи, куди звернутися?

Світлана Острякова, Запоріжжя

1. У меня в собственности есть квартира и два дачных дома. Один из них площадью 100 кв.м, другой 350 кв.м. Должен ли я уплачивать налог на недвижимое имущество? 2. Мои родители проживают в селе, в собственном доме. Кроме дома есть ещё постройки (сарай, баня, подвал). Общая площадь всех построек больше 280 кв.м. Должны ли они уплачивать налог на недвижимость?

Скляренко Михаил,

Физическому лицу - учредителю выплачивали зарплату за 2012год в сумме 35000,00грн. и дивиденды в сумме 150000,00 (код 109 по 1ДФ),как заполнить налоговую декларацию об имущественном положении и доходах;и какие приложения к декларации?

Татьяна Белодед,

Мною была подана декларация в феврале. Когда я должна уплатить налог на доходы? Должна ли я подавать декларацию о налоге на недвижимость, если у меня есть две квартиры?

Ярослава Вольнова,

1. Здравствуйте! Такая ситуация. Гражданин работал за границей на протяжении 2012 года. Необходимо ли ему подавать декларацию? 2. Моя мама получила в наследство от бабушки квартиру. Необходимо ли подавать декларацию и уплачивать налог на доходы физических лиц?

Петр Хрумов,

Якщо підприємство продало житлову нерухомість, ще на початку січня, хоча станом на 01.01.2013 р. вона все ж перебувала у його власності. чи потрібно подавати декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та яким чином визначити суму податку? Дякую.

Карина Ищенко,

Якщо у мене є тільки частина квартири, як дізнатися, із якої суми площі сплачувати податок, чи потрібно його сплачувати? Адже такого об'єкта, як частина квартири / будинку /кімнати, у перелік об'єктів немає.

Іванна Р., фо

Працюю викладачем у вузі, за 2012 рік мені нарахували зарплату 115 тис. грн. Окрім того, я отримав гонорари за публікації в різних виданнях - 19 тис. грн., інших доходів не було. Чи потрібно мені здавати декларацію за 2012 рік?

Володимир П., викладач