Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Особливості обчислення та сплати податку на додану вартість в умовах нових методів його адміністрування

Дата та час проведення - 25 березня 2013 року з 10.00 до 11.00

На запитання читачів відповідатиме заступник начальника СДПІ по роботі з ВПП у м. Одесі — В. В. Тізул та фахівці СДПІ по роботі з ВПП ДПС.

Добрий день, шановні платники податків!

Сьогодні ми проводимо з вами інтернет-конференцію на тему: «Особливості обчислення та сплати податку на додану вартість в умовах нових методів його адміністрування».

Уже є постійним новий формат спілкування податківців із платниками податків, який дозволяє надавати відповіді в зручний для них час.

На інтернет-портал СДПІ по роботі з ВПП у м. Одесі надходять запитання, відповіді та консультаційні послуги на які ми надаємо в режимі on-line або за попередньо надісланими запитаннями.

Сучасна податкова служба пропонує вдосконалити відносини з платниками, перевівши їх в онлайн-режим. Для цього й працює над створенням «Електронного кабінету платника податків».

У 2013 році відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 року № 1007-р передбачено розпочати запровадження електронного сервісу «Електронний кабінет платника податків».

Такий електронний сервіс дозволяє розширити спектр послуг для платників податків і за рахунок дистанційного обслуговування платників істотно зменшити час на подання податкової звітності, спростити ведення бізнесу й обмежити до мінімуму контакти платників зі співробітниками податкової служби.

«Електронний кабінет платника податків» є одним з основних інструментів для надання на безоплатній основі послуг платникам податків із використанням електронного сервісу, який сприятиме правильному й зручному обчисленню та своєчасній сплаті податків і зборів.

Усі платники СДПІ по роботі з ВПП у м. Одесі надають звітність в електронному вигляді. Замість паперу, посередником між інспектором і платником став комп’ютер. Така тенденція продовжує поглиблюватися, оскільки це вимога сьогодення, і тому наша конференція проводиться за допомогою інтернет-ресурсу.

А зараз я надам відповіді на ті запитання, які надійшли на нашу електронну адресу.

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Здравствуйте, у нас возникла следующая ситуация:предприятие приобрело оборудование, которое вынуждено было вернуть поставщику из-за брака и в связи с этим возник вопрос будет ли право на налоговый кредит в данной ситуации?

Андрей, финансовый аналитик

Доброго дня, шановні. Питання в наступному: В яких випадках платнику ПДВ необхідно надавати до органу ДПС оригінали ВМД одночасно з поданням податкової звітності?

Марія Павлівна , бухгалтер

Здравствуйте. Ответьте, пожалуйста, на вопросы: 1) Имеет ли право плательщик НДС после отказа органом ГНС в автоматическом бюджетном возмещении повторно подать заявление на такое возмещение, если плательщик уже отвечает установленным критериям? 2) Выписывается ли налоговая накладная при осуществлении операций по поставке товаров/услуг, которые не являются объектом налогообложения НДС?

Наталья Пирогова , финансовый эксперт

Доброго дня. Чи може у Звіті про суми податкових пільг бути визначене від’ємне значення суми пільги з ПДВ?

Инна Иванова, заступник бухгалтера

Здравствуйте. Каким образом можно подтвердить право на налоговый кредит, если поставщик не зарегистрировал налоговую накладную в Едином реестре налоговых накладных?

Игорь Куклин ,

Добрый день. Вопросы следующие: 1) Облагается ли НДС операция по внесению плательщиком НДС объекта основных средств в уставный фонд другого юридического лица? 2)Как облагается НДС операция по поставке товаров/услуг по цене, которая ниже обычной?

Ирина Захарова, бухгалтер

З якого періоду необхідно вперше подавати податкову звітність з ПДВ за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 №1492 ?

Цапенко , Фінансовий директор