Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Подання декларації про майновий стан і доходи приватними підприємцями та громадянами

Дата та час проведення - 30 січня 2014 року з 15.00 до 16.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!
З 1 січня в Україні стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Для створення комфортних умов для платників податків у всіх Центрах обслуговування платників Вінницької області приймання декларацій та надання консультацій здійснюється у подовжений робочий день, у вихідні та святкові дні. Щоб сервіс був найзручніший ми працюємо до останнього відвідувача.

Для подання декларації не обов’язково йти до податкової інспекції за місцем проживання або до поштового відділення, Міністерством доходів та зборів України пропонується електронний сервіс „Декларування он-лайн”. Електронним звітуванням можуть скористатися як приватні підприємці, так і пересічні громадяни.

Деклараційна кампанія для громадян триває до 1 травня, а фізичні особи-підприємці прозвітувати мають вже до 9 лютого поточного року.

Тож запрошуємо платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларації про доходи та майновий стан.

Відповідає на запитання платників податків заступник начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Кисельова Марія Іванівна

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону 0800 210 102, (044) 538 0102 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Займаючись підприємницькою діяльністю на загальній системі оподаткування, мною, як фізичною особою, отриманий інвестиційний збиток. Чи потрібно мені інвестиційні збитки зазначати в Декларації про доходи від підприємницької діяльності?

І. Шевчук,

Я зареєстрований СПД. В 2013 році перших три квартали я працював на загальній системі оподаткування, а в четвертому кварталі перейшов на єдинщика другої групи. Як мені звітувати?

Віталій Тищенко,

Добрий день! Взагалі, поясніть, яким чином розраховується сума податку, що підлягає поверненню у зв'язку із застосуванням податкової знижки

Mari,

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи оподатковуються та, якщо так, то в якому розмірі, кошти одержані однією фізичною особою від іншої на підставі звичайного письмового договору позики? Чи потрібно вказану операцію відобразити в Декларації про майно? Мова йде про звичайних фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання. Дякую.

Олег Покорук,

Я інвалід І групи. В 2013 році отримував перекази з-за кордону. Чи потрібно мені заповнювати декларацію? Перекази були не від родичів.

Олексій Завадюк,

Доброго дня! Чи має право на податкову знижку по навчанню сина мати, якщо в платіжних документах зазначено прізвище батька?

Тамара Борисюк,

Может ли взять на расходы частный предприниматель оплату за получение выкопировки с генплана арендуемого им участка?

Федоренко ирина, приватний підприємець

Скажіть,будь-ласка, чи можу подати декларацію в податкову на відшкодування частини суми виплат за навчання чоловіка моєї рідної сестри, якщо договір з НАВЧАЛЬНИМ закладом підписаний зі мною ?

Оксана Захарівна Поляруш,

Доброго дня, шановні податківці! Дайте будь-ласка відповідь на таке питання. Я фізична особа (не підприємець), вирощую свині дома, в мене 20 свиней, маю земельний пай більше 3 га. Я вирощую свині і 2-3 лишаю собі, а 15 свиней продаю на базарі. Чи повинна я подавати якусь декларацію про доходи? Що мені робити порадьте.

Нагорна Тетяна Михайловна,

Підкажіть, будь-ласка, як відображати у декларації суму доходів за 2013 рік - з копійками, чи робити заокруглення?

Марина Б.,