Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Основні елементи системи електронного адміністрування ПДВ

Дата та час проведення - 24 жовтня 2014 року з 10-00 до 11-00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Упровадження в Україні з 2015 року електронного обліку ПДВ стане дієвим рішенням для ліквідації схем махінацій із ПДВ та контролю нарахування, сплати й відшкодування податку.

Аби розібратися в змінах й отримати роз’яснення щодо порядку електронного адміністрування ПДВ, пропонуємо взяти участь в інтернет-конференції шляхом надсилання запитань.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідатиме на запитання начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Продан Мирослав Васильович

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Зараз в Податковому кодексі є норма, яка дозволяє відображати у складі податкового кредиту суми ПДВ по сплачених транспортних квитках, готельних рахунках та рахунках на послуги зв’язку без податкової накладної. Чи будуть й надалі брати участь в складі податкового обліку ці документи, чи платники втратять право на податковий кредит через те, що ці суми ПДВ не будуть відображені в Єдиному реєстрі податкових накладних?

Поляруш Катерина,

Чи передбачає електронна система адміністрування ПДВ зміни у податковому обліку?

Оксана М. ,

Зараз наше підприємство систематично отримує відшкодування ПДВ з бюджету в автоматичному режимі. Чи будуть з Нового року зміни у цьому питанні ?

Бровій Олена, бухгалтер СП

Шановний Мирославе Васильовичу! Зважаючи на українські реалії переконаний, що запровадження подібного механізму адміністрування ПДВ є кроком передчасним та непідготовленим. Чому ні в Податковому кодексі, ні в проекті Постанови не передбачено будь-якого перехідного періоду для вивчення, як насправді буде працювати ця система?

Криволап Сергій ,

Поясніть, будь ласка, що це за формула, за якою будуть проводитися розрахунки ПДВ, на які можна виписувати податкову накладну? Чи передбачена відповідальність, якщо у розрахунку платник допустить помилку?

Natali,

Що таке ПДВ-рахунки? Для чого вони потрібні?

Ольга Василівна, бухгалтер

Прошу пояснити, як буде проходити процес відкриття ПДВ-рахунків – чи потрібно писати заяву, якщо так – то за якою формою і куди подавати? Дякую за відповідь.

Валерій, ФОП

Доброго ранку! Чи правда, що з Нового року не буде паперових податкових накладних?

Cacha Obrik,

Мирослав Васильевич! Объясните, пожалуйста, зачем вообще нужны эти изменения, ПДВ - счета? Зачем так усложнять налоговый учет?

Сергей П. ,

В чому полягає електронне адміністрування ПДВ та чи поширюється це на всіх платників ПДВ?

Марія Іванівна, гол. бухгалтер ПП

Добрый день, какой порядок отражения с 01.01.15г. в налоговом кредите НДС по налоговым накладным и расчетам корректировок, выписанным до 01.01.15г., а полученным после 01.01.15г.? Какой порядок отражения в налоговой декларации по НДС с 01.01.15г. сумм НДС на основании бухгалтерских справок, в т.ч. оформленных по п.198.5 НКУ? Будет ли с 01.01.15г. жалоба на поставщика давать право на отражение в налоговом кредите НДС по накладной, которая зарегистрирована в ЕРНН, но заполнена с нарушением? В формуле S НаклОтр – это "загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними". Какой механизм получения накладных для учета в данной формуле?Что будет подтверждением факта ее получения?

Бабуцкая Оксана, ООО "УДК"