Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Особливості застосування податкового законодавства при взаємовідносинах із суб’єктами господарювання, що зареєстровані у вільній економічній зоні «Крим»

Дата та час проведення - 14 листопада 2014 року з 10.00 до 11.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Законом України від 12.08.2014 р. № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» запроваджено вільну економічну зону «Крим», функціонування якої на період тимчасової окупації здійснюється із урахуванням особливостей, визначених Законом, і врегульовано інші аспекти правових відносин між фізичними та юридичними особами, які знаходяться на тимчасово окупованій території або за її межами.

Тож, сподіваюся, що взаємне спілкування допоможе швидше зорієнтуватися в нюансах взаємовідносин із суб‘єктами господарювання, що зареєстровані у вільній економічній зоні «Крим».

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідатиме на запитання заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області Дмитро Іванович Іванов

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону 0800 210 102, (044) 538 0102 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

На підприємстві, яке зареєстроване на материковій території України, працює працівник, який зареєстрований на території ВЕЗ «Крим». Як сплачуються ПДФО, ЄСВ та військовий збір із заробітної плати такого працівника: на загальних підставах чи такий дохід оподатковується як дохід іноземця?

Максим Вікторович,

Чи передбачене пільгове застосування нульової ставки оподаткування до 2016 року для новостворених та діючих платників податку, а також колишніх платників ЄП?

Світлана Віталіївна,

Чи потрібно подавати Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, якщо у суб’єкта господарювання, зареєстрованого на території України, є кошти та майно на території ВЕЗ «Крим»?

Наталія Сергіївна,

Чи є дійсною реєстрація СГ, які перебувають на обліку у АР Крим?

Тамара Андріївна,

Чи може суб’єкт господарювання, зареєстрований у ВЕЗ «Крим», вносити на банківський рахунок суб’єкта господарювання, зареєстрованого на іншій території України, готівкову іноземну (чи національну) валюту за товари (роботи, послуги) згідно укладеного контракту (договору)?

Петро Олексійович,

Чи буде вважатись зовнішньоекономічною діяльністю укладення договорів між суб’єктами господарювання, які зареєстровані в Україні та в ВЕЗ ”Крим”?

Василь Костянтинович,