Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Особливості здійснення митного оформлення гуманітарної допомоги та вантажів волонтерських організацій для потреб АТО

Дата та час проведення - 26 листопада 2014 року з 10.00 до 11.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Законодавством України передбачено різні правила ввезення товарів і транспортних засобів для підприємств та громадян.

Підприємства при ввезенні в загальному порядку повинні сплачувати ввізні податки. Пільги надаються в разі ввезення товарів, які визнані гуманітарною допомогою.

Упевнений, що нинішня онлайн-конференція допоможе вам швидше зорієнтуватися в нюансах здійснення митного оформлення гуманітарної допомоги та вантажів волонтерських організацій для потреб АТО.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідатиме на запитання в.о. начальника Одеської митниці ДФС Сергій Володимирович Іванов

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону 0800 210 102, (044) 538 0102 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Чи існує будь-який контроль за цільовим використанням гуманітарної допомоги?

Валентина Мокрина,

Що стає з товарами, які були ввезені до України в якості гуманітарної допомоги, а за фактом – продаються?

Микола Чусов,

Чи існує відповідальність за порушення законодавства про гуманітарну допомогу?

Мария Поліська,

Что служит фильтром, чтобы в Украину не ввозился под видом гуманитарки всякий хлам в виде просроченных продуктов и медикаментов?

Василий Иванович,

Я знаю, что законодательством предусмотрено взымание фиксированной платы за проведение растаможки вне рабочего времени, а также, если груз размещен на складе временного хранения, который находится вдали от места расположения подразделения, осуществляющего таможенное оформление. Распространяется ли это также на гуманитарные грузы и грузы, которые предназначены для АТО?

Мирослав Будияк,

Какая максимальная по объему и ассортименту партия товара может быть признана гуманитарным грузом?

Наталья Асаридзе,

Я читал, что гуманитарные грузы оформляются по упрощенному порядку и в первую очередь. Интересно узнать, есть ли установленное время для оформления гуманитарного груза? Если есть, то какое?

Любомир Войтишенский,

Чому моя онука, яка вийшла заміж за англійця і вже майже 15 років проживає в Лондоні, не може подарувати мені як гуманітарну допомогу автомобіль «Пежо»? Чи є правдою те, що вона каже, що не дозволяє закон і треба обов’язково розмитнювати?

Сергій Девиденко,

Хто приймає рішення про визнання вантажу гуманітарною допомогою?

Марат Робертович,

Скажіть, будь-ласка, чи передбачено законодавством підстави для отримання безоплатних послуг декларанта для митного оформлення гуманітарної допомоги?

Сніжана Волтинець,

Меня интересует, может ли быть декларантом гуманитарного груза благотворительная или общественная организация?

Ольга Тхоржевская,

Мои патриотично настроенные друзья имеют горький опыт. Две недели они собирали одежду и еду в Бельгии для АТО, а на границе с них потребовали оформить все это просто как импортный груз, т.е. с пошлиной. Поначалу возмущенные до предела, они ознакомились с законодательством и вынуждены были признать, что требования таможенников законные. Тот груз передали какому-то бельгийскому благотворительному фонду, а сейчас снова собирают гуманитарку. Во избежание повтора неудачной попытки буду признателен, если Вы, как специалист, расскажите о полном перечне необходимых документов.

Глеб Малаев,

Я чув, що є спеціальний закон, яким всі товари, які ввозяться для потреб АТО, звільняються від ввізного мита. Невже це правда?

Костянтин Петриченков,

Я пенсіонерка і вдова офіцера. Мені 72 роки, тому користі в волонтерських організаціях з мене мало: збираю по сусідам теплі речі та продукти і відношу до пункту прийому. Моя донька кілька років тому отримала громадянство Німеччини, але в душі залишилася українкою. У неї болить душа за наших хлопців, які воюють, і вона хотіла б зібрати в Німеччині продукти, одяг, медикаменти та взуття і направити до України. То ж я хочу запитати, де можна отримати перелік продуктів та медикаментів, які можна ввозити, щоб потім не було проблем на кордоні?

Маргарита Георгіївна,