Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Оподаткування підприємницької діяльності у запитаннях та відповідях

Дата та час проведення - 10 листопада 2015 року з 11.00 до 12.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Один із принципів підприємницької діяльності, що закріплений у ст. 44 Господарського кодексу України, — принцип вільного розпорядження прибутком, що лишається в підприємця після сплати податків, зборів й інших платежів, передбачених законом.

Сподіваємося, взаємне спілкування допоможе всім підприємцям отримати відповіді на запитання та стане практичним дороговказом з оподаткування.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

На запитання громадян відповідатиме начальник ДПІ в м. Чернівцях ГУ ДФС у Чернівецькій області Загарюк Микола Васильович

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Чи може підприємець використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Яна Холодницька,

Мене цікавить, чи зобов’язане підприємство, що нараховує заробітну плату учням профтехучилища при працевлаштуванні під час проходження виробничої практики, утримувати та перераховувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб, за умови, що заробітна плата студентам згідно із Законом України ”Про освіту” перераховується навчальному закладу, який в свою чергу виплачує 50% з нарахованих сум на користь учнів?

Тетяна, бухгалтер

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб сума коштів, яка виплачується підприємцю – платнику єдиного податку з Фонду соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності за період перебування його на лікарняному у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності?

Вікторія Мельник, підприємець

Доброго дня. Я на початок цього року рахувався фізичною особою – підприємцем, перебував на спрощеній системі оподаткування, потім державним реєстратором було прийнято рішення про припинення моєї підприємницької діяльності. Прошу сказати, чи зможу яа обрати спрощену систему оподаткування у разі нової реєстрації суб’єктом господарювання у поточному році?

Андрійчук Віталій,

Чи може фізична особа – підприємець перейти на спрощену систему оподаткування протягом звітного року?

Віктор Габуза,

Чи повинен підприємець, що є платником єдиного податку ІІ групи платити військовий збір у 2015 році?

Ольга, підприємець

Як оподатковується продаж власного нерухомого майна, не отриманого у спадщину, за умови перебування частини цього майна у власності понад трьох років, а частини менше трьох років?

Ковалюк Михайло Васильович, підприємець

Як відображається у звіті про суми нарахованого єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування донарахування до мінімальної заробітної плати за попередні періоди?

Ірина, бухгалтер

Чи може приватний підприємець — платник єдиного податку другої групи скористатися правом на відпустку, якщо має одного найманого працівника, який перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами?

Якимчук Світлана, підприємець

Скажіть, будь ласка, який порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування?

Мельник Олена,

Вирішив розпочати підприємницьку діяльність. Планую працювати на єдиному податку. Чи існують обмеження щодо кількості видів діяльності при подачі заяви на спрощену систему оподаткування?

Василашко Артем ,