Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
Подписаться на издание
«Интерактивная бухгалтерия»
260 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Прибуткові новації – 2016: це потрібно знати.

Дата та час проведення - 28 січня 2015 року з 10.00 до 11.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Зміни в обкладенні податком на прибуток підприємств, унесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року № 909-VIII (далі — Закон № 909), набрали чинності 1 січня 2016 року.

На платників податків чекає оновлена декларація з податку на прибуток, зменшення податку на прибуток на суму нарахованого за звітний період податку на нерухоме майно, а також скасування щомісячних авансових внесків із податку на прибуток.

Із 2016 року великим платникам податків із доходом за попередній період понад 20 млн грн, визначено квартальний звітний період. Для новостворених суб’єктів господарювання, сільгосптоваровиробників і платників податків із річним обсягом до 20 млн грн збережено річний податковий період.

Річна податкова декларація з податку на прибуток подається не пізніше 29 лютого 2016 року, задекларований податок за 2015 рік сплачується не пізніше 10 березня 2016 року.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання».

На запитання відповідатиме заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області Невдах Наталія Миколаївна

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Чи має право платник податку зменшувати фінансовий результат від участі в статутному фонді інших підприємств?

Олена Петрівна, бухгалтер

Чи змінилися критерії для визначення як неприбуткових організацій - об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)?

Віктор Павленко, голова ОСББ

Чи передбачено законодавством зменшення податку на прибуток на суму нарахованого за звітний період податку на нерухоме майно?

Сергій, бухгалтер

Чи необхідно сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток у 2016 році?

Андрій Анатолійович, головний бухгалтер

Який порядок подання звітності з податку на прибуток за результатами діяльності за 2015 рік?

Оксана, головний бухгалтер

Скажіть, будь ласка, яким чином у Декларації за 2015 р. поставити відмітку у графі "Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці". Поставити "+", галочку, записати словами "так" чи треба вказати № прийнятого рішення?

Галина,

Доброго дня, Наталіє Миколаївно! Підприємство сплачувало у 2014 р.щомісячні аваносві внески, однак у 2014 р. не зарахувало їх у зменшення податку на прибуток, бо було збитковим. Чи можна зараз звітуючи за 2015 р. врахувати у зменшення податку на прибуток такі внески? Якщо так - яким чином відобразити це в Декларації? Дякую за відповідь!

Галина,

Доброго дня! Скажіть, будь ласка,якщо дохід за 2014 р. не перевищує 20 млн грн, а за 2015 р. перевищує цю суму, різниці при визначенні податку на прибуток за 2015 р. обовязково застосовувати, чи все ж можна відмовитися. тобто критерій 20 млн брати за попередній 2014 рік до звітного, чи за звітний 2015? Дякую!

Галина,