Новости публикуются на языке оригинала

Із 4 січня 2017 року у зв’язку з об’єднанням громад сіл, селищ, міст відкрито рахунки з обліку надходжень до бюджетів об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися в грудні 2016 року згідно з переліком видів надходжень і рівнів бюджетів для відкриття рахунків.

Своєю чергою, у зв’язку з об’єднанням у 2016 році територіальних громад сіл, селищ, міст рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад, а по радах, які ввійшли до їх складу — рахунки будуть закриті.

Із 04.01.2017 р. уведено в дію рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені в рішеннях про місцеві бюджети на 2016 рік й інформації органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманої у 2016 році. Надалі рахунки довідкриваються (перевідкриваються) згідно з рішенням про місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад на 2017 рік й інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2017 році.

Відповідні повідомлення розміщено на сайтах:

Про решту областей можна дізнатися тут.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»