Новости публикуются на языке оригинала

ДФС у підкатегорії 103.08.02 системи «ЗІР» розмістила відповідь на запитання: «Чи мають право на ПСП і в якому розмірі батьки, котрі мають двох дітей, одна з яких є дитиною-інвалідом?».

Платник податків у разі дотримання всіх вимог ст. 169 ПКУ має право на застосування двох пільг:

1) на кожну дитину віком до 18 років, яка не є інвалідом, — по 100% пільги (у 2017 році — 800,00 грн);

2) на кожну дитину-інваліда — по 150% (у 2017 році — 1200,00 грн).

Детальніше про застосування податкової соціальної пільги в 2017 році читайте в матеріалі «Податкова соціальна пільга – 2017: за ким лишилося право на неї» газети № 6/2017.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»