Редакція

«Інтерактивна бухгалтерія» — єдиний інноваційний бухгалтерський сервіс, який ЩОДЕННО надає 100% необхідної, корисної та завжди актуальної інформації для аудиторів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів та студентів облікових і фінансових дисциплін. Ми розміщуємо лише необхідну для професійної роботи інформацію.

У нашому виданні працює більш ніж 90 фахівців, зокрема 25 висококваліфікованих бухгалтерів-експертів у сфері оподаткування та права і більш ніж 30 відомих в Україні позаштатних авторів, які мають багаторічний досвід роботи в професійній пресі, чітке розуміння та відчуття професійних інформаційних потреб наших читачів.

 

Керівний склад редакції

Мартиненко Гліб

керівник ІТ-відділу

Гліб Мартиненко має більше 12 років успішного досвіду запуску різноманітних ІТ-проектів в Україні та за кордоном.  Бере участь в ІТ-розвитку великих компаній, ІТ-інтеграції міжнародних банків в Україні тощо.

У 2012 році отримав сертифікат ITIL.

Сонько Лариса

керівник літературно-редакторського відділу

Лариса Сонько має більш ніж 15 років досвіду професійної та наукової діяльності. Автор більш ніж 20 професійних філологічних публікацій (правильне вживання й побудова різних словосполучень, уживання в українській мові слів іншомовного походження тощо).

Нагороджена Почесною Грамотою Державного комітету телебачення та радіомовлення України за вагомий особистий внесок у становлення та зміцнення засобів масової інформації України. Має більше 15 всеукраїнських літературних нагород.

Наші контакти

Tелефон: 0800 210 102,
(044) 538 0101,
(095) 531 0527,
(067) 242 6264

Email: info@interbuh.com.ua


ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!

Партнери бухгалтерського сервісу «Інтерактивна бухгалтерія»