Персональні консультації

Це найпростіший та швидкий спосіб отримати персональну консультацію від найкращих спеціалістів у сфері бухгалтерського обліку й оподаткування.

Професійну підтримку вам забезпечують найкращі в Україні фахівці, відібрані нами на конкурсній основі. Ми не шукаємо відповіді в базі, а в кожному випадку відповідаємо персонально вам.


отримати персональну консультацію      

Про персональні консультації

Сервіс «Персональні консультації» призначений для надання відповідей на питання, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку, трудового законодавства, загальнообов'язкового соціального страхування, кадрового діловодства, юридичних питань, що виникають у процесі професійної діяльності.Як користуватися?

Для отримання консультації необхідно ввести Ваші контактні дані, вказати тему питання, детально розписати саме питання та ознайомитися із правилами користування сервісом .
Відповідаючи на питання, ми враховуємо кількість та склад інформації в них. Чим питання більше деталізовано і конкретизовано, тим більш вичерпну відповідь ми можемо надати.

Скільки чекати відповіді?

Наші фахівці протягом усього П'ЯТИ робочих днів підготують для вас:
- аргументовану відповідь з посиланнями на аналітичні статті з «Інтерактивної бухгалтерії», на нормативно-правові акти та роз'яснення державних органів;
- порадять, як вчинити в тій чи іншій ситуації, щоб уникнути переплати податків та штрафних санкцій;
- підкажуть, як заповнити звітність та бухгалтерську документацію.

Наші клієнти

Постановка запитання


Зареєструйтеся, і ви зможете переглядати історію усіх ваших консультацій. Якщо ви вже зареєстровані, авторизуйтеся

Вартість консультації від 300 грн (призначається експертом залежно від складності запитання). Крім безкоштовних консультацій, доступних за тарифом «Преміум»

Заповніть ваші персональні дані

Вкажіть тему вашого питання і саме питання (питання опишіть більш детально)

Порядок надання консультацій

зі змінами від 01.03.2016

Уведення контактних даних і постановка запитання

Сервіс «Персональні консультації» призначений для надання відповідей на запитання щодо бухгалтерського та податкового обліку, трудового законодавства, загальнообов'язкового соціального страхування, кадрового діловодства.

Відповідаючи на питання, ми враховуємо кількість та склад інформації в них. Чим питання більш деталізовано і конкретизовано, тим більш вичерпну відповідь ми можемо надати.

Для отримання консультації необхідно ввести Ваші контактні дані, вказати тему питання, детально розписати саме питання та ознайомитися із правилами користування сервісом.

Питання на розгляді

В експерта, який готуватиме відповідь на запитання, можливо, виникне необхідність уточнити його. Якщо уточнення не знадобилося, запитання буде прийняте на опрацювання, про що вас повідомлять у стислі строки (зміниться статус запитання в цьому розділі сайта, а також надійде відповідне повідомлення на ваш e-mail).

Після прийняття на опрацювання запитання експерт призначає остаточну вартість консультації.

У виняткових випадках запитання може бути відхилене з обов'язковим поясненням причин і посиланням на правила користування сервісом.

Оплата консультації

Вартість консультації від 300 грн (призначається експертом залежно від складності запитання).

Для консультацій оплата буде можлива тільки після підтвердження вашого питання. Ви можете оплатити консультацію:
— у безготівковій формі, сформувавши рахунок;
— через систему онлайн-оплати.

Eксперт візьметься до підготовки відповіді із дня зарахування коштів на наш поточний рахунок.

Підготовка відповіді на запитання

Загальний строк для надання консультацій становить 5 (п'ять) робочих днів. У виняткових випадках, якщо запитання потребує детальнішого вивчення, строк для відповіді може бути подовжений, про що ми обов'язково повідомимо.

Окремі нюанси встановлення строків відповіді для надання прописані в п.п. 2–4 правил користування сервісом.

Підготовлену відповідь ви зможете переглянути на сайті в розділі «Персональні консультації». Окрім того, відповідь буде автоматично направлена на ваш e-mail.

Відповідь на затвердженні

Прохання затвердити відповідь, проставивши позначку у відповідному полі.

Якщо відповідь вам видалася невичерпною або незрозумілою, ви маєте право вимагати його уточнення, виклавши суть претензії. Експерт обов'язково надасть відповідь протягом 2 (двох) робочих днів.

Із метою уникнення зловживань користувач сервісу може поставити не більше ніж 2 (два) уточнюючих запитання. У разі надання експертом відповідей на 2 уточнюючі запитання консультація автоматично вважається завершеною.

Якщо після надходження відповіді вами не буде вжито жодних дій протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів, вона автоматично вважатиметься затвердженою.