Працівниця у січні 2019 року, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, вирішила звільнитися, не виходячи з відпустки. Як відобразити в таблиці 5 форми № Д4 таку подію: одним чи двома рядками?

ВІДПОВІДЬ: Як передбачено п. 8 р. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.2015 р. № 435 (далі Порядок № 435), таблиця 5 форми № Д4  подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду було розірвано трудовий договір із застрахованою особою та коли в особи закінчилася відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (додаток 4 до Порядку № 435).