Мінекономрозвитку затвердив Зміни до Правил комісійної торгівлі непродовольчими товарами (затверджені наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків від 13.03.1995 р. № 37). Так, товари, на які поширюється дія технічних регламентів, супроводжуються документами про відповідність згідно з вимогами цих технічних регламентів.

Гарантійні строки на нові товари встановлюються нормативно-правовими актами, нормативними документами чи договором та зазначаються в паспорті на товар або в будь-якому іншому документі, що додається до товару.

Технічно складні побутові товари, на які гарантійні строки не закінчилися, приймаються на комісію разом з технічним паспортом або іншим документом, що його замінює, з позначкою про дату продажу та розрахунковим документом, передбаченим Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР, що під час продажу передаються споживачу. У цьому разі гарантійний строк не продовжується.

Наказ Мінекономрозвитку
від 20.12.2017 р.
№ 1850

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»