Йдеться про постанову КМУ «Деякі питання документування управлінської діяльності» від 17.01.2018 р. № 55, якою затверджено:

1. Типову інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну.

Вона визначає:

  • порядок проходження електронного документа з моменту його створення, відправлення або одержання до моменту передавання до архіву установи;
  • засади організації документування управлінської інформації в електронній формі для установ, які тимчасово створюють документи у паперовій формі;
  • загальні засади функціонування та використання системи електронної взаємодії органів виконавчої влади;
  • оперативний інформаційний обмін з використанням службової електронної пошти.

Дана інструкція поширюється на всі електронні документи, що створюються, відправляються або одержуються Секретаріатом КМУ, центральними органами виконавчої влади, їх територіальними органами, Радою міністрів АР Крим, місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління центральних або місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів АР Крим.

Вимоги цієї Інструкції до роботи з первинно-обліковою, банківською, фінансовою, звітно-статистичною, науково-технічною документацією поширюються лише в частині загальних принципів роботи з документами.

2. Типову інструкцію з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади.

Ця Інструкція встановлює вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами, створеними у паперовій формі, у Секретаріаті КМУ, центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів АР Крим, місцевих органах виконавчої влади, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

3. Регламент організації взаємодії органів виконавчої влади в електронній формі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»