Особистий асистент

Виберіть тип замовлення

«Інтерактивна бухгалтерія» допоможе вам:

  • підготувати запит до держоргану;
  • знайти потрібний нормативний документ;
  • знайти бланк звітності чи первинного документа;
  • дібрати аналітичні матеріали на тему, що вас цікавить.

Виберіть послугу, яку бажаєте замовити, і позначте її « ».

* Повний перелік послуг доступний лише для передплатників сервісу. Передплатити
 
Підготувати запит у держорган
Кожне ваше запитання щодо бухгалтерського обліку та оподаткування, застосування норм цивільного, господарського та трудового законодавства буде розглянуто й перероблено в офіційний запит. Підготовлений текст запиту надсилатиметься до відповідних органів державної влади від імені редакції (персональні відомості про автора запиту не розголошуватимуться).
Опишіть суть вашого запиту, ми самі оформимо його в офіційному стилі, за потреби зробимо переклад і надішлемо до відповідного органу влади від імені редакції.
Правильно складений запит — запорука отримання необхідної відповіді!

Зверніть увагу!
Редакція газети «Інтерактивна бухгалтерія» залишає за собою право не надсилати запит від імені редакції, якщо:
1) зміст запиту не стосується діяльності редакції, адже держоргани залишають такі запити без розгляду;
2) відповідь на запит чітко регламентована нормами законодавства, застосування яких не викликає неузгодженості, спірності та двоякого трактування.

Передплатники газети «Інтерактивна бухгалтерія» за тарифом «Преміум» у схожих випадках можуть скористатися послугою «Онлайн-консультації» й отримати кваліфіковану відповідь на конкретне запитання, підготовлену фахівцями редакції протягом 2-х робочих днів.
Митна служба України Пенсійний фонд України
Державна фіскальна служба України Міністерство соціальної політики України
Міністерство фінансів України Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Міністерство юстиції України
«Інтерактивна бухгалтерія» залишає за собою право не направляти запит до органу влади від свого імені. Водночас ми гарантовано підготуємо офіційний текст запиту та надішлемо його на вказаний вами е-mail, щоб ви могли самостійно адресувати відповідний запит до вищих або місцевих органів влади.
 
Підготувати запит у держорган
Підготовлений офіційний текст запиту буде направлено на вказаний вами е-mail. Ви також можете використовувати його, щоб надіслати запит від себе, наприклад, для отримання індивідуальної податкової консультації. Щойно ми отримаємо відповідь від держоргану, одразу ж адресуємо його вам.
Зверніть увагу: інформацію про стан виконання ваших замовлень, а також самі замовлення ви знайдете у вашому Особистому кабінеті.