Бухгалтерські вебінари

Вебінари — це сучасний спосіб швидко та зручно отримати фахові відповіді на запитання у режимі онлайн

Бухгалтерські вебінари від «Інтерактивної бухгалтерії» — це база відео із кращими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування


Хто може користуватися сервісом?

Скористатися сервісом можуть усі бажаючі. Ви можете придбати ліцензію на перегляд будь-якого вебінару за вказаною на сайті ціною, або оформити передплату на «Інтерактивну бухгалтерію» за тарифом «Стандарт» або «Преміум», що дають доступ до вебінарів у передплачений період,. Користувачі за тарифом «Преміум» отримують доступ до всіх вебінарів

Як користуватися?

Оберіть вебінар, який вас зацікавив, із тих що мають відбутися або з архіву. Натисніть кнопку «Отримати доступ», введіть свої контактні дані. Оплатіть вебінар. Після оплати на вказаний вами емейл ви отримаєте пароль доступу до вебінару. Якщо відповідний тариф «Інтерактивної бухгалтерії» дає вам право безкоштовного доступу до вебінару, для участі в ньому достатньо авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль користувача «Інтерактивної бухгалтерії»).

Які переваги сервісу?

Приваблива ціна.
Лише авторитетні та відомі лектори, які досконало розбираються у заявленій тематиці вебінару.
Окрім корисної інформації у режимі відео-конференції, наші користувачі отримують можливість у режимі онлайн поставити запитання лектору.
Всі вебінари проводяться прямо на сайті Інтерактивної бухгалтерії, тож вам не потрібно переходити за посиланням на інший сайт.

Анонс вебінарів

2018-10-23 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Світлана ЛІСТРОВА, / експерт з оплати праці й оподаткування
Зараз гаряча пора, адже станом на 1 жовтня чи 1 листопада бюджетні установи проводять інвентаризацію. Тому на вебінарі розгляньмо такі питання: • що важливо прописати в положенні про інвентаризацію; • яка періодичність передбачена для різних видів активів та зобов’язань; • чи може інвентаризаційна комісія працювати в неповному складі та чи можлива тимчасове заміна члена комісії на час хвороби; • чи треба інвентаризувати майно, що обліковується на позабалансових рахунках і МШП у кількісному обліку; • як відобразити в бухобліку нестачі та лишки, списання дебіторської та кредиторської заборгованості.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 5 дн, 28 хв
2018-12-01 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Лектор / експерт
Незабаром до вашої уваги — нова порція корисної інформації на актуальні теми та, як завжди, змістовні відповіді на запитання від лектора.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 44 дн, 28 хв


Архів вебінарів