Бухгалтерські вебінари

Вебінари — це сучасний спосіб швидко та зручно отримати фахові відповіді на запитання у режимі онлайн

Бухгалтерські вебінари від «Інтерактивної бухгалтерії» — це база відео із кращими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування


Хто може користуватися сервісом?

Скористатися сервісом можуть усі бажаючі. Ви можете придбати ліцензію на перегляд будь-якого вебінару за вказаною на сайті ціною, або оформити передплату на «Інтерактивну бухгалтерію» за тарифом «Стандарт» або «Преміум», що дають доступ до вебінарів у передплачений період,. Користувачі за тарифом «Преміум» отримують доступ до всіх вебінарів

Як користуватися?

Оберіть вебінар, який вас зацікавив, із тих що мають відбутися або з архіву. Натисніть кнопку «Отримати доступ», введіть свої контактні дані. Оплатіть вебінар. Після оплати на вказаний вами емейл ви отримаєте пароль доступу до вебінару. Якщо відповідний тариф «Інтерактивної бухгалтерії» дає вам право безкоштовного доступу до вебінару, для участі в ньому достатньо авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль користувача «Інтерактивної бухгалтерії»).

Які переваги сервісу?

Приваблива ціна.
Лише авторитетні та відомі лектори, які досконало розбираються у заявленій тематиці вебінару.
Окрім корисної інформації у режимі відео-конференції, наші користувачі отримують можливість у режимі онлайн поставити запитання лектору.
Всі вебінари проводяться прямо на сайті Інтерактивної бухгалтерії, тож вам не потрібно переходити за посиланням на інший сайт.

Анонс вебінарів

2018-04-19 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Світлана ЛІСТРОВА / експерт з оплати праці й оподаткування
Відпустки — одна з тем, яка ніколи не втрачає своєї актуальності, а надто з наближенням сезону відпусток. Разом із лектором у вас буде можливість пригадати правила розрахунку відпускних, порядок коригування середнього заробітку, особливості нарахування перехідних відпускних, нарахування ЄСВ на відпускні та багато іншого. Не пропустіть!
Відкритий доступ
2018-04-24 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Галина МОРОЗОВСЬКА / незалежний бухгалтер-експерт
Плануєте виплату дивідендів? Тож саме час пригадати, хто й коли їх має право виплачувати, як їх оподатковувати й відображати в обліку. З вебінару ви дізнаєтеся про всі тонкощі, з якими стикаються бухгалтери підприємств на різних системах оподаткування як під час виплати, так і при отриманні дивідендів. І традиційно — відповіді на поставлені вами запитання.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 4 дн, 18 год, 44 хв


Відкритий доступ
2018-08-01 11:00
Лектор / експерт
Архів вебінарів