Бухгалтерські вебінари

Вебінари — це сучасний спосіб швидко та зручно отримати фахові відповіді на запитання у режимі онлайн

Бухгалтерські вебінари від «Інтерактивної бухгалтерії» — це база відео із кращими українськими лекторами на гострі, актуальні теми бухгалтерського обліку та оподаткування
Хто може користуватися сервісом?

Скористатися сервісом можуть усі бажаючі. Ви можете придбати ліцензію на перегляд будь-якого вебінару за вказаною на сайті ціною, або оформити передплату на «Інтерактивну бухгалтерію» за тарифом «Стандарт» або «Преміум», що дають доступ до вебінарів у передплачений період,. Користувачі за тарифом «Преміум» отримують доступ до всіх вебінарів

Як користуватися?

Оберіть вебінар, який вас зацікавив, із тих що мають відбутися або з архіву. Натисніть кнопку «Отримати доступ», введіть свої контактні дані. Оплатіть вебінар. Після оплати на вказаний вами емейл ви отримаєте пароль доступу до вебінару. Якщо відповідний тариф «Інтерактивної бухгалтерії» дає вам право безкоштовного доступу до вебінару, для участі в ньому достатньо авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль користувача «Інтерактивної бухгалтерії»).

Які переваги сервісу?

Приваблива ціна.
Лише авторитетні та відомі лектори, які досконало розбираються у заявленій тематиці вебінару.
Окрім корисної інформації у режимі відео-конференції, наші користувачі отримують можливість у режимі онлайн поставити запитання лектору.
Всі вебінари проводяться прямо на сайті Інтерактивної бухгалтерії, тож вам не потрібно переходити за посиланням на інший сайт.

Анонс вебінарів

2017-12-12 11:00 Вебінар у відкритому доступі
Світлана Лістрова / експерт з оплати праці й оподаткування
Як проводити індексацію сумісникам, у разі перейменування посад, переходу на повний/неповний робочий час? Які особливості пов’язані з індексацією новоприйнятих і переведених працівників? На ці та багато інших запитань ви знайдете відповіді, якщо візьмете участь у вебінарі.
Відкритий доступ
Вебінар почнеться за: 1 дн, 2 год, 58 хв
2017-12-14 10:00
Бондарева Олена Вікторівна / незалежний бухгалтер-експерт, консультант-практик із питань оподаткування та бухгалтерського обліку
Кардинальні зміни в Закон про бухгалтерський облік, на що вони вплинуть під час складання звітності за 2017 рік. Нові правила ведення обліку та надання звітності в 2018 році. Особливості складання та подання фінансової звітності за 2017 рік. Надання результатів річної інвентаризації як обов’язкова умова підтвердження даних фінансової звітності.
Вебінар почнеться за: 3 дн, 1 год, 58 хв


Архів вебінарів